GINEKOLOGIA
ESTETYCZNA

Opieka na jaką zasługujesz

Labioplastyka – korekcja warg sromowych mniejszych

Przerost warg sromowych mniejszych jest przypadłością części kobiet, niezależnie od wieku. Może zostać skorygowany poprzez częściowe, wyrównawcze usunięcie naddatku warg sromowych mniejszych. 

 

Zabieg wykonywany jest w trybie jednodniowym i wymaga wykonania standardowych badań laboratoryjnych tj. morfologii krwi, układu krzepnięcia krwi, elektrolitów i B-hCG. Czas trwania zabiegu waha się między 0,5h do 1h. Długość czasu obserwacji po zabiegu wynika z zastosowanego znieczulenia oraz przebiegu operacji.

Podstawowe gojenie pooperacyjne to 2 tygodnie, natomiast do 6 tygodni nie należy podejmować wysiłku fizycznego i aktywności seksualnej. Przebieg procesu gojenia jest indywidualny dla każdej pacjentki.  

O-shot dedykowany jest dla kobiet, które z różnych przyczyn odczuwają zmniejszone doznania w czasie kontaktów seksualnych, niezależnie od wieku.

 

Polega na uprzednim pobraniu krwi celem uzyskania osocza bogatopłytkowego (przy użyciu specjalnego systemu), a następnie podobnie jak w wcześniej G-shot,  podawanie uzyskanego osocza w przednią ścianę pochwy. Dla uzyskania efektu niezbędne są trzy zabiegi w ostępach około 2-3 miesięcy.